vs

Report

V posledním domácím zápase podzimní části jsme přivítali Miřetice, tým který byl naším těsným tabulkovým soupeřem. V prvním poločase měly oba týmy několik dobrých šancí. Na gól se čekalo do 39. minuty, kdy dorazil střelu Steklého do branky Gregor a poslal domácí do vedení. Hned o dvě minuty později přidal druhý chrastecký gól Šprongl a do šaten se šlo za stavu 2:0.

Na začátku druhého poločasu se soupeř rychle vrátil do zápasu díky proměněné penaltě ve 49. minutě. Chrast ale ve druhé půli proměňovala šance a brzy se vrátila do dvoubrankového vedení po brance Steklého. O pět minut později vstřelil čtvrtý gól domácího týmu Cimburek a bylo v podstatě rozhodnuto. Vilém Steklý přidal v 73. minutě ještě další zásah a Chrast tak porazila Miřetice vysoko 5:1.

Vysokou výhrou jsme se pro letošní rok rozloučili s fanoušky a potvrdili dobré výkony i výsledky na našem hřišti. Z domácích zápasů jsme ani jednou neodešli poraženi a získali maximální možný počet bodů.