vs

Report

První poločas byl herně vyrovnaný, na obou týmech byla vidět řada nepřesností spojená s dlouhou pauzou. Do první velké šance jsme se dostali ve 20. minutě, kdy Gregor s Drahošem mířili na branku v přečíslení 2 na 1, ale bohužel se šanci nepodařilo využít. Jako první tedy udeřil soupeř, ve 39. minutě skóroval Černý.

Na začátku druhého poločasu jsme měli velkou šanci na vyrovnání, ale osamocený únik na brankáře skončil až nad bránou. Po pravidle nedáš – dostaneš hosté prakticky z ničeho vstřelili druhou branku. Po té jsme více otevřeli hru a tlačili se do útoku, nicméně ke gólovým šancím to nevedlo a soupeř se často dostával do brejků. Po jednom z nich vstřelil v 79. minutě třetí branku a bylo rozhodnuto. Ve zbytku zápasu se již pouze dohrávalo a hostům se naneštěstí podařilo ještě jednou skórovat.

Utkání skončilo výsledkem 0:4, který je určitě vzhledem k poměru sil obou týmů krutý, ale Krouna si tři body zasloužila. Příští týden budeme chtít zaváhání napravit v Ronově vnad Doubravou.