vs

Report

Zápas proti lídrovi tabulky Chrast rozehrála dobře. Prakticky celý první poločas domácí nepustili Načešice do žádné velké šance, naopak příležitosti ke skórování měli právě chrastečtí. Využít je ale nedokázali a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli se pokračovalo v nastoleném tempu. Oba týmy si vypracovaly jednu velkou šanci, ani v tomto případě se ale skóre neměnilo. Zápas, který mířil k bezbrankové remíze, dostal rozuzlení až v posledních minutách hry. Hosté získali po sporné situaci přímý volný kop v dobré pozici a střelou k tyči se v 90. minutě ujali vedení. Chrasteckým už nezbylo nic jiného, než se pokusit v nastavení vrhnout všechny síly do útoku. Hosté se díky otevřené hře dostali do brejku a zvýšili na konečných 2:0.

Nejlepší výkon jara, který směřoval k bodovému zisku, nakonec nestačil. V pondělí nás čeká důležitá dohrávka proti B týmu Slatiňan.