vs

Report

V domácím zápase se soupeřem z Kočí jsme chtěli navázat na výkon i výsledek z utkání v Heřmanově Městci. To se nám podařilo. Hned od začátku utkání byla Chrast aktivnějším týmem na hřišti, měla častěji míč na kopačkách a snažila se také o finální fázi. Hosté dobře bránili, a tak se chrastecká ofenzíva zpočátku nedostávala za obranu příliš často. Ve 14. minutě se to ale podařilo, Jan Gregor potvrdil střeleckou formu a otevřel skóre utkání – 1:0. Domácí se i nadále tlačili dopředu, dobrou šanci si vypracoval Šprongl, ale zamířil těsně vedle tyče. Kočí těžilo pouze z domácích nepřesností, ale do žádné větší šance se nedostalo.

Ve druhé půli se chrastečtí začali více dostávat za obranu soupeře, první šance likvidoval hostující brankář. V 68. minutě už se ale skóre měnilo, Matěj Šprongl dorazil odraženou střelu do branky a dodal domácím potřebný klid – 2:0. Ve zbytku utkání už se toho příliš neudálo, domácí tým si pohlídal náskok a bez problémů dovedl zápas do vítězného konce.

Třetí výhra v řadě pro Chrast znamená jistotu záchrany v okresním přeboru. Po výsledkově špatném vstupu do jarní části sezony, kdy jsme nedokázali výkony přetavit v body, se nakonec podařilo protrhnout střeleckou smůlu a splnit základní cíl.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
27. 5. 2023 17:00 Okresní přebor mužů 2022/23

Výsledky

Tým1. poločas2. poločasGóly
SK Chrast112
SK Kočí000

SK Chrast

1Jan Tatíček Brankář
10Petr Borecký Brankář
2Tomáš Nevole Obránce
3Jan Gregor Záložník
4Tomáš Kratochvíl 14 Obránce
14Filip Dvořáček 4 Záložník
6Michal Drahoš Útočník
8Jaroslav Plosza Obránce
9Josef Rázek Záložník
7Hynek Steklý Útočník
12Miloš Rejfek 16 Záložník
11Matěj Šprongl 5 Útočník
13Lukáš Dostál Útočník
15David Málek Záložník
16Jakub Kadavý 12 Obránce
5Jakub Hrubý 11 Brankář
23Jakub Dostál Brankář