vs

Report

Druhý zápas sezony jsme kvůli probíhající rekonstrukci v Chrasti a turnaji v Rosicích po dohodě a výměně pořadatelství sehráli v Chroustovicích. Na začátku zápasu byla Chrast lepším týmem, více držela míč a dostávala se k centrům ve vápně, dlouho však bez ohrožení branky. Chroustovice zahrozily kolem třicáté minuty, když se dostaly k sérii standardních situací. První branku ale vstřelili hráči Chrasti. Těsně před koncem první půle poslal Koráb centr do vápna, který si soupeřův obránce srazil do vlastní sítě.

Ve druhém poločase měli více šancí chrastečtí fotbalisté. Do samostatného úniku se dostal Steklý, který ale napoprvé brankáře nepřekonal. Až v 67. minutě doběhl dlouhou přihrávku a zvýšil na 2:0. O pár minut později měl další gólovou šanci, tentokrát ale neuspěl. Soupeř vykřesal naději v 86. minutě, kdy střela z hranice vápna překonala Pavlíka. Zbytek zápasu už si ale Chrast pohlídala.

Z Chroustovic vezeme po vítězství 2:1 první body v nové sezoně.