vs

Report

Zápas v Kameničkách začala Chrast výborně a už ve třetí minutě se po trefě Viléma Steklého radovala z vedení. I v dalších minutách byli hosté aktivní, ale druhou branku nepřidali. Ve 21. minutě Chrastečtí chybovali v defenzivě a domácí tým srovnal. Už o dvě minuty později si ale vzala Chrast vedení zpět, po rohovém kopu se míč odrazil k Janu Gregorovi a ten trefil horní roh branky. Více se toho v prvním poločase nestalo.

Ve druhé půli se Kameničky nejprve trochu dostaly do hry, ale vyložené šance si nevypracovaly. V 64. minutě navíc vstřelil třetí gól hostujícího týmu Zdeněk Linhart, který se trefil z dálky pěknou střelou k tyči, a dvoubrankový náskok přinesl uklidnění. Ve zbytku utkání měla Chrast další šance, které neproměnila, domácí tým snížit nedokázal a skóre už se tak neměnilo. Chrast si po výhře 3:1 přivezla z Kameniček tři body.